Home / Inedit / Mersul trenurilor Gara Vaslui

Mersul trenurilor Gara Vaslui


Plecari/Sosiri Tren

Numar trenuri:30
Rang Tren Ora
sosire
Ora
plecare
Operator
feroviar
Directie
IR- Tren 00:28 00:38 SNTFC Iasi (23:15) – Nicolina (23:20) – Buhaiesti (00:05) – Vaslui (00:28) – Crasna (00:52) – Birlad (01:26) – Tecuci (02:15) – Focsani (03:14) – Buzau (04:24) – Ploiesti Sud (05:37) – Bucuresti Nord (06:25)
IRN Tren 04:34 04:36 SNTFC Bucuresti Nord (22:55) – Ploiesti Sud (23:39) – Buzau (00:53) – Focsani (02:05) – Tecuci (02:50) – Birlad (03:48) – Crasna (04:19) – Vaslui (04:34) – Buhaiesti (04:54) – Nicolina (05:35) – Iasi (05:45)
R- Tren —– 05:05 SNTFC Vaslui (05:05) – Buhaiesti (05:34) – Nicolina (06:40) – Iasi (06:51)
IR Tren 05:28 05:31 SNTFC Constanta (22:00) – Medgidia (22:24) – Fetesti (23:11) – Tandarei (23:43) – Faurei (00:43) – Buzau (01:24) – Focsani (02:54) – Marasesti (03:17) – Tecuci Nord hc (03:56) – Birlad (04:42) – Crasna (05:13) – Vaslui (05:28) – Buhaiesti (05:49) – Nicolina (06:30) – Iasi (06:41)
R- Tren 06:24 06:29 SNTFC Iasi (04:47) – Nicolina (04:52) – Buhaiesti (05:53) – Vaslui (06:24) – Crasna (06:48) – Birlad (07:32) – Tecuci Nord hc (08:43) – Tecuci (08:47)
R- Tren 07:08 07:16 SNTFC Tecuci (04:45) – Tecuci Nord hc (04:52) – Birlad (06:01) – Crasna (06:43) – Vaslui (07:08) – Buhaiesti (07:50) – Nicolina (08:48) – Iasi (08:58)
IR- Tren 07:13 07:15 SNTFC Iasi (06:00) – Nicolina (06:05) – Buhaiesti (06:50) – Vaslui (07:13) – Crasna (07:29) – Birlad (08:03) – Tecuci (08:53) – Focsani (09:52) – Buzau (11:02) – Ploiesti Sud (12:14) – Bucuresti Nord (13:03)
R- Tren 08:27 08:28 SNTFC Iasi (06:50) – Nicolina (06:55) – Buhaiesti (07:56) – Vaslui (08:27) – Crasna (08:47) – Birlad (09:31)
IR- Tren 08:58 09:00 SNTFC Iasi (07:46) – Nicolina (07:51) – Buhaiesti (08:35) – Vaslui (08:58) – Crasna (09:14) – Birlad (09:48) – Tecuci (10:33) – Barbosi (11:54) – Galati (12:15)
IR- Tren 09:20 09:21 SNTFC Galati (06:00) – Barbosi (06:20) – Tecuci (07:42) – Birlad (08:36) – Crasna (09:05) – Vaslui (09:20) – Buhaiesti (09:39) – Nicolina (10:20) – Iasi (10:30) – Pascani (12:05) – Dolhasca (12:27) – Veresti (12:45) – Suceava (12:59) – Gura Humorului Oras (14:01) – Vama (14:21) – Cimpulung Est (14:37) – Cimpulung Moldovenesc (14:44) – Vatra Dornei (15:47) – Vatra Dornei Bai h (15:51) – Floreni (16:06) – Ilva Mica (17:32) – Salva (18:02) – Beclean pe Somes (18:26) – Dej Calatori (19:03) – Cluj Napoca (20:14)
IR Tren 10:54 10:55 SNTFC Bucuresti Nord (05:50) – Ploiesti Sud (06:28) – Buzau (07:32) – Focsani (08:39) – Tecuci (09:19) – Birlad (10:15) – Vaslui (10:54) – Iasi (11:55)
R- Tren 12:23 12:24 SNTFC Iasi (10:44) – Nicolina (10:49) – Buhaiesti (11:53) – Vaslui (12:23) – Crasna (12:43) – Birlad (13:26)
R- Tren 12:40 12:42 SNTFC Birlad (11:38) – Crasna (12:17) – Vaslui (12:40) – Buhaiesti (13:11) – Nicolina (14:09) – Iasi (14:19)
IR Tren 14:11 14:12 RT Ploiesti Vest (09:28) – Ploiesti Sud (09:33) – Buzau (10:41) – Focsani (11:51) – Marasesti (12:14) – Tecuci Nord hc (12:43) – Birlad (13:27) – Crasna (13:56) – Vaslui (14:11) – Buhaiesti (14:30) – Nicolina (15:12) – Iasi (15:22)
R- Tren 14:42 14:43 SNTFC Birlad (13:42) – Crasna (14:20) – Vaslui (14:42) – Buhaiesti (15:11) – Nicolina (16:09) – Iasi (16:19)
R- Tren 15:08 15:10 SNTFC Iasi (13:27) – Nicolina (13:32) – Buhaiesti (14:33) – Vaslui (15:08) – Crasna (15:29) – Birlad (16:13) – Tecuci Nord hc (17:34) – Tecuci (17:38)
IR- Tren 15:38 15:40 SNTFC Iasi (14:25) – Nicolina (14:30) – Buhaiesti (15:15) – Vaslui (15:38) – Crasna (15:54) – Birlad (16:28) – Tecuci Nord hc (17:13) – Marasesti (17:38) – Focsani (18:17) – Buzau (19:27) – Ploiesti Sud (20:39) – Bucuresti Nord (21:25)
R- Tren 15:57 15:59 SNTFC Tecuci (13:36) – Tecuci Nord hc (13:43) – Birlad (14:52) – Crasna (15:34) – Vaslui (15:57) – Buhaiesti (16:28) – Nicolina (17:26) – Iasi (17:36)
IR Tren 16:52 16:54 RT Iasi (15:31) – Nicolina (15:36) – Buhaiesti (16:24) – Vaslui (16:52) – Crasna (17:06) – Birlad (17:39) – Tecuci Nord hc (18:24) – Marasesti (18:51) – Focsani (19:21) – Buzau (20:29) – Ploiesti Sud (21:38) – Ploiesti Vest (21:44)
R- Tren 17:20 —– SNTFC Iasi (15:42) – Nicolina (15:47) – Buhaiesti (16:49) – Vaslui (17:20)
IR Tren 17:45 17:53 SNTFC Bucuresti Nord (12:05) – Ploiesti Sud (12:47) – Buzau (14:00) – Focsani (15:12) – Tecuci (15:56) – Birlad (17:01) – Crasna (17:30) – Vaslui (17:45) – Buhaiesti (18:11) – Nicolina (18:52) – Iasi (19:03)
IR- Tren 17:50 17:52 SNTFC Iasi (16:50) – Vaslui (17:50) – Birlad (18:34) – Tecuci (19:16) – Focsani (20:08) – Buzau (21:15) – Ploiesti Sud (22:20) – Bucuresti Nord (23:00)
R- Tren —– 18:26 SNTFC Vaslui (18:26) – Buhaiesti (19:01) – Nicolina (20:05) – Iasi (20:15)
R- Tren 18:52 18:53 SNTFC Iasi (17:15) – Nicolina (17:20) – Buhaiesti (18:20) – Vaslui (18:52) – Crasna (19:12) – Birlad (19:56)
IR- Tren 19:48 19:49 SNTFC Cluj Napoca (09:14) – Dej Calatori (10:27) – Beclean pe Somes (11:04) – Salva (11:28) – Ilva Mica (12:02) – Vatra Dornei Bai h (13:41) – Vatra Dornei (13:46) – Cimpulung Moldovenesc (14:47) – Cimpulung Est (14:54) – Vama (15:09) – Gura Humorului Oras (15:30) – Suceava (16:14) – Veresti (16:37) – Dolhasca (16:59) – Pascani (17:18) – Iasi (18:27) – Nicolina (18:44) – Buhaiesti (19:25) – Vaslui (19:48) – Crasna (20:03) – Birlad (20:36) – Tecuci (21:25) – Barbosi (22:49) – Galati (23:10)
IR- Tren 20:08 20:11 SNTFC Galati (16:42) – Barbosi (17:02) – Tecuci (18:24) – Birlad (19:22) – Crasna (19:53) – Vaslui (20:08) – Buhaiesti (20:29) – Nicolina (21:10) – Iasi (21:20)
R- Tren 20:54 20:55 SNTFC Tecuci (18:31) – Tecuci Nord hc (18:38) – Birlad (19:51) – Crasna (20:31) – Vaslui (20:54) – Buhaiesti (21:23) – Nicolina (22:21) – Iasi (22:31)
R- Tren 21:19 —– SNTFC Iasi (19:35) – Nicolina (19:40) – Buhaiesti (20:42) – Vaslui (21:19)
IR Tren 21:54 21:55 SNTFC Bucuresti Nord (16:10) – Ploiesti Sud (16:53) – Buzau (18:09) – Focsani (19:19) – Tecuci (20:04) – Birlad (21:09) – Crasna (21:39) – Vaslui (21:54) – Buhaiesti (22:13) – Nicolina (22:54) – Iasi (23:04)
IR Tren 23:47 23:49 SNTFC Iasi (22:35) – Nicolina (22:40) – Buhaiesti (23:24) – Vaslui (23:47) – Crasna (00:03) – Birlad (00:36) – Tecuci Nord hc (01:26) – Marasesti (01:54) – Focsani (02:32) – Buzau (03:44) – Faurei (04:42) – Tandarei (05:26) – Fetesti (06:05) – Medgidia (06:53) – Palas (07:12) – Constanta (07:21)








Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

detergenti rufe
gene false
- mutari internationale
pelerinaj israel
beton amprentat
creer site web Paris
web design Abu Dhabi
transport persoane Germania
creare magazin online
promovare site
creare site web
Imobiliare Iasi
vacante exotice
traduceri autorizate Iasi
creare magazin online
promovare Google Adwords
dezvoltare aplicatii web
promovare site web
Campanii de link building
Promovare Google
creare portal imobiliar
creare portal stiri
Butoaie din lemn
miere de albine
jucarii ieftine
avocat ploiesti case lemn rotund
bijuterii argint Pandora
gradinita sector 1
pizzerie oradea
cazare pensiune Sinaia